Каспрук найняв поліцію за 114 тисяч гривень, щоб охороняти себе від чернівчан

26.05.2020

На час епідемії, під виглядом боротьби з коронавірусом, міський голова Олексій Каспрук встановив пост поліційної охорони в міській раді. Про це на своїй сторінці в мережі фейсбук написав журналіст Василь Забродський.

Власне пост охорони в адмінбудівлі міської ради був завжди, але під час карантину Олексій Каспрук вирішив, що його недостатньо і найняв поліцейських підписавши договір з Управлінням поліції охорони. За це з міського бюджету заплатять майже 114 тисяч гривень за 1035 годин. Договір заключений 16 березня і станом на 5 травня вже сплачено 32 тисячі гривень.

У Каспрука зазначають, що поліцію для охорони найняли на підставі рішення державної та міської комісії з ТЕБ та НС та розпоряджень мера. В них йдеться, що під час карантинних заходів необхідно обмежити відвідування громадянами адміністративних будівель міської ради. Чому цього не могла виконувати наявна охорона, наразі невідомо.

Фото ілюстративне

Коментарі
 • От кого прячешься,чувак?От избирателей? Так их уж нет.Дураком нужно быть,чтоб за тебя голос отдать.Или за очень большие деньги,а их (судя по декларации) у тебя нет.Ты голодранец.

 • Первого числа червня месяца, думаю, порося через своих людей договорился с апелляционным судом, будут снимать обвинения с его подельника. Тот из бюджета получит з/п за три года вынужденного прогула за шулерство на тендерах в освите, и далее ноги в руки и тікатиме из Черновцов. Поэтому охрана нужна.

 • Тому що охорона не в силі спинити ту бабку яка летить бо їй треба допомогу чи старенького дідуся який каже можна в туалет а сам іде на 2 поверх (коли туалет на першому)і це притому що там окрім охорони є міліціонер а якщо пан Забродський такий дуже розумний і сам впорається то будь ласка влаштовуйтесь в охорону ЧМ.

 • “охрана отмена,…. я не Маша-Я Лена, якщо дужке серйозно то затримки в декікалька днів зарплат силових структур краю-говорить про те, що настав час комусь у владі сплачувати борги, а грошей в бюджеті міста-платників податків потопили та проїли розказкючи на карантину про жахиття covid-19,отже маємо те-Що маємо, далі буде краще?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини