Чернівчан не цікавить політика, їм потрібно щоб вони мали тепло, воду, світло та нормальні дороги, – Антоніна Бабюк

16.05.2020

Секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Антоніна Бабюк переконана, що міський голова Чернівців Олексій Каспрук  – це біда для міста, тому що він знатний маніпулятор та грається в політику, а не займається «господаркою» Чернівців. Про це вона заявила в програмі «Після новин» на телеканалі Чернівецький промінь.

«Я не знаю іншої людини, яка так вміло вміє перевзуватися в повітрі. Коли голосувалося питання про дозвіл на роботу продуктових ринків, то перед тим все юруправління сиділо на засіданні виконкому і переконувало всіх підприємців, членів виконкому, що це буде протизаконне рішення, що це не можна, Каспрук казав що я накладу вето.

І тут до великого здивання приватних підприємців і членів виконкому, він різко в повітрі перевзувся, навіть не загубивши шкарпетки, і швиденько каже: да, я голосую. Так ви ж вето мали накладати ще буквально 5 хвилин тому.

Людина зрозуміла, що всеодно це рішення проголосується без нього, що підприємці і чернівчани переконали, що ринки продуктові мають працювати, щоб не було скупчення в магазинах.

Але на той момент коли він розуміє, що рішення буде прийнято, і це рішення буде законно, він перевзувся в повітрі миттєво», – зазначила Антоніна Бабюк.

Секретар виконкому переконана, що Каспрук політик, а не «господарник», але Чернівцям політик не потрібен.

«Для Чернівців потрібна лише «господарка». Нашим мешканцям політика нецікава. Їм потрібно щоб вони мали тепло, воду, світло, щоб вони вчасно отримували зарплату, щоб у місті були створені додаткові робочі місця де чернівчани могли б заробляти, щоб були дороги. Саме тому їм вже набридла ця політика», – наголосила Бабюк.

Comments

comments

Коментарі
  • “…тепло, вода, світло, щоб вони вчасно отримували зарплату, щоб у місті були створені додаткові робочі місця де чернівчани могли б заробляти, щоб були дороги” – це і є місцева політика. Але не всі то розуміють.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Мерові не вистачає на комуналку

    Останні новини