Заступник Каспрука підтвердив, що “сміттєві тендери”, через які звільнили Бешлея, зривали навмисно

15.05.2020

Чернівці продовжують потопати у смітті через зірвані «людьми Каспрука» тендери на прибирання міста

Нагадаємо, що міський голова Олексій Каспрук звільнив директора Департаменту ЖКГ Володимира Бешлея нібито за неприбирання прилоткової території, що призвело до незадовільного санітарного стану та благоустрою міста.

Але як вдалось з’ясувати активістам, ці проблеми були створені штучно «людьми Каспрука», шляхом зриву тендерів на прибирання міста. ФОП Заворотна, яка є партнером друга мера Віктора Гончара, подала скаргу в антимонопольний комітет на 10 з 13 тендерів, по суті заблокувавши їх.

 Заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк також підтвердив у коментарі «Шпальті», що проблема з прибиранням сміття виникла через зрив тендеру.

«Є учасники певні, які беруть участь у тендері не для того, щоб вигравати, а щоб оскаржувати рішення тендерного комітету і блокувати процес закупівель. Так відбулося першого разу, зараз повторно оголосили тендер, і оскільки він міжнародний, то тільки процедура закупівель складає 45 днів. Наразі потрібно чекати ще приблизно два тижні», — розповів Володимир Середюк.

Нагадаємо, що Бешлей виграв суд у Каспрука. Суд визнав розпорядження мера незаконним та скасував його.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Мерові не вистачає на комуналку

    Останні новини