Шкодую, що колись ходила на мітинги в його підтримку: чернівчан обурило те, як Каспрук намагається вберегти свою премію

31.03.2020

Чернівецькій міський голова Олексій Каспрук, у закритій групі в мережі вайбер, критично відреагував на рішення свого заступника Володимира Середюка відмовитись від частини премії через фінансову кризу пов’язану з пандемією коронавірусу. Мер побоюється, що через такі дії заступника, він також може залишитись без премії.

Каспрук написав, що в Середюка немає мізків і через нього усі залишаться без премій.

«Так завжди буває, якщо ти не маєш мізків, порядності, досвіду та відчуття ліктя людини якій довіряєш… Це все Вова. Він залишив усіх без премій», – написав міський голова.

При цьому сам мер не відмовлявся ні від премій, ні від зарплати, як це, наприклад, раніше зробив секретар міськради Василь Продан, який перерахував свою двомісячну зарплату лікарям інфекційного відділення обласної клінічної лікарні.

Чернівчани в мережі фейсбук обурюються такій позиції мера.

Ирина Кауля Шкодую, що колись ходила на мітинги в його підтримку

Valentina Romanyuk Нашому меру явно немає чим зайнятись. Хай по медустановах пройдеться і проінспектує усіх лікарів (від сімейних до стоматологів ,які працюють в ургенті) на забезпечення засобами захисту! Хай зробить так ,щоб малозабезпечені могли оформити соцвиплати. ну нероба він! Ще й мірятись причинним місцем в кого більше і хто швидше! Маразм реалій!

Маша Бортнікова Ото хлопці пристроїлися, то ж треба такі премії собі зробити.

Інна Курилюк Такого бездіяльного, не хазяйновитого мера ніколи не було в Чернівцях! Бруд, занедбаність, бездоріжжя! А навіщо щось робити , нервуватися ? Можна просто день за днем відсидітися на п‘ятій точці! Тай грошенят за це отримати! Шикарно!!!!

Олександр Руснак Йому не грозить ще один термін. Син не виправдав надії його електорату, які знали його батька і голосували за нього

Ната Борчук Він знає що за нього більше ніхто не голосуватиме, тому і запасається наперед. Але те що багато хто їсти в хаті немає що, то його це не цікавить

Ілля Жиряда Люди в нас що не має достойних людей на місце господаря?

Коля Запорожан Стидно за такого мера.

Irene Irene Чернівчани! Під час виборів, думайте добре, саме ми вирішуємо хто стане мером.

Джерело: “Чернівецький промінь”

Comments

comments

Коментарі
  • Це карма, кара Божа, яку чернівчани цілком заслужили. Невже не можна взагалі без мера. Є ж міста в світі, де голова, наприклад, кіт. Чого б не зробити такого експеременту в Черніцях.Не краде, ніяких привелеїв нетреба, якщо вже друзів запросить, то не на хлібні посади, освітою керувати (освіті тільки на користь піде), а просто почастувати сметаною. І Чернівці стало б відомим містом, туристи понаїдуть, гоші к казні зявляться й інші усяки позитиви

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Мерові не вистачає на комуналку

    Останні новини