Мільйонні збитки: у Чернівцях майже місяць опалювали порожні школи та садочки

27.03.2020

Безгосподарність чи злочинне недбальство?

Вчора, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, стало відомо, що до цього часу порожні школи та садочки у Чернівцях опалюються.

Незважаючи на те, що школи та вищі учбові пішли на карантин ще 5 березня, а дитячі садочки з 12 березня, увесь цей час навчальні та дошкільні заклади освіти не відключали від опалення. Про це «Чернівецькому променю» стало відомо з власних джерел.

На засіданні комісії ТЕБ та НС керівник «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук запропонував вимкнути нарешті опалення в школах та садочках і міський голова Олексій Каспрук погодився, але попросив забезпечити вахтерів та охоронців обігрівачами, – пише «Чернівецький промінь».

Чому ні мер, ні тепловики, ні, зрештою, керівник управління освіти Сергій Мартинюк, не запропонували цього зробити раніше, наразі невідомо. Також ще невідомо скільки мільйонів гривень місто втратило під час опалення 22 дні порожніх шкіл та садочків.

Тож поки чернівчани усім світом збирають гроші на захисні костюми, маски та апарати штучної вентиляції легень, господарник Каспрук, разом зі своїм напарником Мартинюком, викидають в повітря мільйони гривень.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини