Міський голова втік із засідання виконкому

24.03.2020

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради розглядали важливе питання компенсації за пільгові перевезення пасажирів в громадському транспорті. Але вже за кілька хвилин міському голові стало не цікаво і він втік з виконкому, нікому нічого не сказавши.

Після обговорення потрібно було приймати рішення, що далі робити по цьому питанню, але без міського голови це рішення прийняти не могли, тож виконком був змушений піти на перерву.
Міський голова повернувся лише за пів години, але в не зовсім адекватному стані і став хамити членам виконкому.

Мер став перебивати та заборонив говорити секретарю виконкому Антоніні Бабюк, яка хотіла обговорити один із проектів рішень. На зауваження, що міському голові згідно регламенту заборонено перебивати членів виконокому, міський голова сказав повісити собі ту заборону на стінку.

Після цього Каспрук знову покинув виконком, але уточнив, що не повернеться. Тож далі важливі рішення життєдіяльності міста приймають вже без мера.

Comments

comments

Коментарі
  • Похмелятся нужно умеючи,это штука тонкая,Леша! А если честно- абстиненция это плохо.Прогноз при таких симптомах пессиместичный.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    У Чернівцях скасована освіта

    Останні новини