Каспрук проігнорував засідання виконкому, щоб попіаритись перед телекамерами

20.03.2020

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради на якому вирішували важливі питання життєдіяльності міста. Зокрема вирішувалось забезпечення медичних закладів міста необхідними засобами індивідуального захисту. Проте міський голова чомусь проігнорував засідання виконкому.

Звісно, зараз у місті багато нагальних потреб, і мер міг бути зайнятий вирішенням важливого питання в період боротьби з поширенням в місті коронавірусу. Але виявилось, що Олексій Каспрук у цей час готувався до виборів та піарився перед телекамерами під час передачі благодійної допомоги (медичні маски та перчатки) одній із лікарень міста від свого колишнього однопартійця Арсенія Яценюка.

Чи міг цей захід пройти без мера і телекамер? Звісно міг, адже це допомога, а не звичайнісіньке «гречкосійство» перед виборами, принаймні так говорять ініціатори. А ось якби не було кворуму на виконкомі, то зірвали б прийняття важливих питань для чернівчан, через те, що Каспруку потрібно було засвітитись перед телекамерами.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    У Чернівцях скасована освіта

    Останні новини