Як чернівецькі чиновники експериментують на харчуванні дітей у садочках (відео)

28.02.2020

Батькам залишається лише сподіватися, що чернівецькі чиновники не нагодують їх дітей фальсифікатом

3 мільйони на масло, ще 3 на кисломолочний сир та майже 5,5 мільйонів на молоко – саме стільки управління освіти Чернівецької міськради планувало витратити на молочку для дошкільнят, але без скандалу не обійшлося.

Ще 10 грудня СБУ попередила мера Каспрука та головного освітянина Мартинюка, що Івано-Франківський молокозавод виробляє неякісну продукцію. Утім для них це не стало для них  перепоною підписати договори з цим заводом на постачання масла та сиру в усі дитячі садочки Чернівців. Мовляв кишкова паличка в маслі могла потрапити і не на заводі. Головним же аргументом якості масла, на думку керівника управління освіти Мартинюка, було те, що діти не скаржаться на масло і з радістю його їдять.

Про сир чиновники чомусь промовчали. І за дивним збігом обставин, коли почались перевірки якості молочних продуктів, сир в садочки постачати перестали. На Франківському молокозаводі кажуть, що нібито зламалась лінія з виробництва сиру. Тож договір з ними розірвали, а про те чим годували чернівецьких дітей увесь січень, завдяки мовчанню Каспрука та Мартинюка, не дізнається вже ніхто. За дивним збігом, після початку скандалу у Чернівцях, Івано-Франківськ скасував тендер на закупівлю сиру у міськмолокозаводу.

Ще один збіг стався не так давно. В продажу виявили партію масла Івано-Франківського молокозаводу в якому від масла була лиш обгортка, а всередині був звичайний спред. На заводі виправдались помилкою фасувальниці, мовляв людський фактор.

І поки чернівецькі чиновники експериментують на дошкільнятах, батькам залишається лише вірити їм на слово та сподіватись, що цього разу їх дітей не нагодують фальсифікатом.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?