Немає картки, немає пільг: Каспрук придумав як реанімувати провальну «картку чернівчанина»

13.02.2020

Те, що у сусідніх областях вдається за рік, Каспрук не може зробити вже 5 років.

Картку чернівчанина» витягують із небуття. Лише за її наявності з жовтня 2020-го пільговики зможуть їздити у міських тролейбусах. Але старі картки не діятимуть, тож усі власники розпіареної Каспруком «картки чернівчанина» будуть змушені отримувати нову картку.

Проте коли з’являться нові картки чиновники не знають і досі.

«Будуть нові «картки чернівчанина»  нового зразка  «смарт-сіті». Ощадбанк випускає картки нового зразка. Я вам не можу сказати, коли серію почнуть запускати. Вони в роботі», – розповідає  директор «Муніципального інфоцентру» Іван Паращук.

Хоча анонсуючи стару «картку чернівчанина» під час виборчих перегонів Олексій Каспрук наголошував саме на соціальній складовій картки чернівчанина. Однак за 5 років меру так і не вдалось реалізувати обіцянки.

«Монетизувати ті пільги та допомогу, які виплачує  міський бюджет мешканцям міста, також плануємо, що ці картки будуть оснащені безконтактним чіпом і будуть використовуватися при оплаті за паркування чи проїзд», –  обіцяв ще перед виборами Каспрук.

За цей період ідею з карткою містянина реалізували майже усі обласні центри України. У сусідньому Тернополі «файна картка»- це і шанс  отримати знижки, й електронний проїзний, а віднедавна нею користуються школярі  для розрахунків за харчування учнів-пільговиків. У Вінниці картку запровадили за рік, а отримати їх можна у декілька кліків у телефоні. В Івано-Франківську картки адресно доставляють працівники соціальних служб та мерії. На Чернівецьких же пенсіонерів і пільговиків схоже знову чекають битви у чергах в банку за шматок омріяного пластику.

Джерело: «Чернівецький промінь»

Comments

comments

Коментарі
 • Справжні картки то в кишенях кубла гавнЮКІВ: каспрюка. яценюка, федорюка, матртюнюка, а у чернівчан, то лише дулі з маком

 • Они не гавнюки,они простые воры и враги нашей многострадальной страны.И место им у стенки.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Мерові не вистачає на комуналку

  Останні новини