Дрібна політична помста: Каспрук тішиться, що «настучав» на Бешлея у Держгеокадастр і не пустив його на конкурс

11.02.2020

Сьогодні у Києві відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади керівника Держгеокадастру  Чернівецької області. Серед 15 претендентів значиться і начальник Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей, на якого останнім часом частенько скаржиться Каспрук. Здавалось би чудова перспектива для мера, незручний Бешлей йде, ти ставиш на його місце людину в якій впевнений, наводиш лад в сфері ЖКГ. Адже Каспрук чудово розуміє, що усі догани, які він виписує Бешлею, безпідставні і суд їх скасує, як зробив це вже з першою доганою, визнавши дії мера протизаконними. З іншого боку Бешлей це рятівна соломинка для Каспрука і можливість перекласти на нього провину за усі свої провали, що мер успішно робив останнім часом.

Тож Каспрук не відпустив на конкурс Бешлея, який просив відпустку на цей час. Більше того особисто «настучав» в Держгеокадастр на свого підлеглого, надіславши лист з негативною характеристикою.

На брифінгу він повідомив, що не відпустив керівника ЖКГ на конкурс, тому що Бешлей має у Чернівцях багато роботи. При цьому мер не приховано радів, що зміг зашкодити своєму підлеглому піти на конкурс в Держгеокадастр. Але чомусь було шкода мера, який так щиро тішився своїй дрібній політичній помсті.

Шкода, тому що розумієш, що з Каспрука ніколи не вийде топполітика навіть містечкового рівня. Допоки мером керує бажання дріб’язкової політичної помсти, Чернівці будуть пасти задніх у рейтингах комфортності, а місто буде занепадати.

Comments

comments

Коментарі
  • Як так вийшло, що шанований Павло Михайлович “породив” такого морального виродка?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Мерові не вистачає на комуналку

    Останні новини