Вулиця Хмельницького стала прикладом безгосподарного керування Каспрука містом, – Василь Продан

01.02.2020

Після капітального ремонту, який декілька років проводив Олексій Каспрук, вулицю розрили вже 18 раз

Про це секретар Чернівецької міськради заявив в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».

Вчора вулицю Богдана Хмельницького розрили 18 раз після капітального ремонту, який декілька років проводив Олексій Каспрук, і який закінчили лише в 2017 році.

«Вулицю Богдана Хмельницького можна записувати в музей історії міста, як не треба робити та як приклад безгосподарного керування містом. На цій вулиці під час ремонту зробили мережі, все зробили, але ж її розривають кожного місяця. Тобто, коли міський голова каже, що треба міняти мережі, то для чого так робити мережі, щоб кожен місяць розривати і замінювати ці мережі, які були пару років назад встановлені», – зазначив Василь Продан.

Окрім того, нещодавно з’ясувалось, що Каспрук не розрахувався з підрядником, що виконував ремонт дорожнього покриття на вулиці Хмельницького. Через це підрядник звернувся до суду та вимагає повернути гроші. Більше того через те, що вчасно не заплатили кошти сума боргу за рахунок відсотків та пені зросла майже на 2 мільйони і тепер з міського бюджету доведеться виплатити 5 мільйонів гривень.

Ситуацію з боргом міський голова приховував, тож про це стало відомо лише після звернення підрядника в суд.

«Як сталося так, що борги 2017 року вилізають у 2020? Попередній керівник департаменту ЖКГ, який був у 2016-2017 роках, слова не казав про якісь борги. Я взагалі не розумію як може через 3 роки вилізти ситуація, що не розрахувалися.

Жоден депутат не був проінформований, що є якісь борги. Нам звітували, що все нормально, вулицю закінчили. Вони не тільки не закінчили, а не розрахувалися і не здали її в експлуатацію», – розповів секретар міськради.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини