Замах на депутата: на Вижниччині екскаватор намагався розчавити його автомобіль (відео)

13.12.2019

У поліції відкрили кримінальне провадження

Подія сталась у селі Іспас Вижницького району. Депутат Вижницької ОТГ Олександр Клим спіймав на гарячому водія навантажувача, який займався незаконним видобутком гравійної суміші з річки. Після цього водій багатотонного екскаватора навмисне переїхав автомобіль яким керував депутат.

Відповідне відео на своїй сторінці в мережі фейсбук розімстила дружина депутата Ірина Клим.

«Фронтальний навантажувач вагою в 21 тону виїжджає на передню частину Вашого автомобіля, велетенські колеса крутяться перед Вашим обличчям, крик, гул моторів, тріск скла і скрипіння деформованого металу… Чи могли би Ви вважати це дрібною пригодою чи прикрою випадковістю? Переконана, що ні.

Сьогодні, близько 11:00 ранку, в заплаві р.Черемош в с.Іспас, біля гравійного заводу, в черговий раз спійманий на гарячому водій навантажувача, що займався незаконним видобутком гравійної суміші з річки, діючи свідомо, з метою уникнути відповідальності, розуміючи наслідки власних дій, переїхав автомобіль яким керував мій чоловік Клим О., чим поставив під загрозу його життя.

До цього слід додати що гравій з річки протиправно видобувають роками, для окремих осіб це стало прибутковим бізнесом, за перешкоджання якому вони вже готові вбивати і калічити. І сьогоднішній факт тому красномовне підтвердження. З іншого боку, велика частина людей виступають проти, але не всі, з різних причин можуть говорити від власного імені. І тоді вони звертаються до екологічних активістів і місцевих депутатів, котрим і доручають протидіяти таким ганебним явищам.

Саме сьогодні депутата Вижницької ОТГ і саме за виконання його депутатських повноважень, за вказівки місцевих князьків (водій навантажувача говорив довго з кимось по телефону і тільки завершивши розмову завів техніку і почав рухатися) хотіли переїхати трактором.

Три роки якісь постійно невстановлені особи, на невстановленій техніці в якесь невстановлене місце видобувають і вивозять реальну гравійну суміш, простіше кажучи – системно грабують річку, час від часу прикриваючись договорами на проведення русло регулюючих робіт, метою яких в більшості своїй є побільше вивезти і сподіватися на весінній паводок, щоб почати все з початку. І так з року в рік.

Для інформації додам, що будь-які чинні договори станом на сьогодні в с.Іспас відсутні, більше того, відповідно до розпорядження Чернівецької ОДА з 12 жовтня до 31 грудня на річках області оголошена «нерестова» заборона і будь-які роботи в руслі річки заборонені!», – написала жінка у дописі.

У поліції повідомили, що за цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна).

А тим часом депутати Вижницької ОТГ збирають позачергову семію, на яку запрошують і правоохоронців.

Довідково: Фронтальний навантажувач Петронікс відповідно до номерів агрегатів, куплений коштом Державного бюджету для потреб Національного природнього парку Вижницький.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?