Економія від Каспрука: на оренду сноутюбінгової гірки витратили значно більше її вартості

06.12.2019

Управління культури вже вчетверте не змогло запропонувати чернівчанам інших варіантів новорічних розваг, окрім оренди сноутюбінгового покриття.
Лише монтаж і оренда гірки цього року місту вартувало майже 400 тисяч гривень. За чотири роки Чернівці витратили на оренду і монтаж цієї гірки майже півтора мільйона гривень, що значно більше за її вартість. Зрештою раціональне використання бюджетних коштів завжди було проблемою для Каспрука та його команди, але в даному випадку питання навіть не в грошах. Адже за 4 роки ні Каспрук, ні Управління культури, яке відповідає за проведення цих заходів, так і не змогли щось вигадати нове та цікаве для чернівецьких діток окрім штучної гірки без снігу.

Це не проблема для Львову де роками працює ковзанка на площі Ринок і купа цікавих заходів і атракцій, не проблема для Івано-Франківська де з цього року біля Ратуші також встановили ковзанку не витративши з бюджету ні копійки, не проблема для інших українських міст.

Та Каспрука і Сафтенко усе влаштовує. Є накатана схема, вона працює, незважаючи на те, що з бюджету міста витрачають впусту мільйони, і напружуватись не потрібно. А там може хто і відкатом поділиться…

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Вул. Руську відремонтують за тиждень