Мер Івано-Франківська відкрив ковзанку біля Ратуші, а мер Чернівців пост у фейсбуці про перший сніг

02.12.2019

Вчора, в перший день зими, в Івано-Франківську мер міста Руслан Марцінків біля міської ратуші урочисто відкрив ковзанку. Доволі символічно, що на відкритті ковзанки франківців тішили показовими виступами на льоду виконавці з Чернівців.

Але чернівчани сприймають цю новину з сумом та певною ностальгією, адже останнє, що вдалось Каспруку відкрити біля міської ратуші – це кулєр з водою.  Через політичні амбіції мер Чернівців позбувся ковзанки ще у 2016-му році, замінивши справжній атрибут зими на тюбінгову гірку без снігу зі штучним покриттям.

Каспрук тоді зазначав, що ковзанка дорого обходиться місту, хоча оренда гірки обходилась майже у ту саму суму, що й гірка. Та зрештою ковзанка у Франківську бюджету не коштувала ані копійки, адже її встановлював приватний підприємець за свої кошти. Так, вхід на Івано-Франківську ковзанку платний, але ціни цілком прийнятні і це повноцінна за розміром ковзанка, яка може працювати навіть за температури +10.

А що у Чернівцях, запитає зацікавлений читач? Що заважає міському голові відкрити так само ковзанку за рахунок підприємців? Що мер Чернівців підготував до першого дня зими? Чим потішив чернівчан та гостей туристичного міста?

А міський голова Чернівців Олексій Каспрук підготував пост у фейсбуці про перший сніг. «Білі мухи» прилетіли. З першим снігом!», – написав Каспрук. Наразі це максимум, чим може потішити чернівчан міський голова. До речі, щоб особливо не втомитись пошуком ілюстрації і тексту, міський голова використав свій же ідентичний пост 2017-го та 2018-го років.

А ми нагадаємо чернівчанам, що потяг до Івано-Франківська відправляється щоранку, окрім четверга. На жаль поки це єдина можливість відчути справжню святкову атмосферу.

Comments

comments

Коментарі
  • А еще открыл свой клапан для залива чемергеза.Праздники все-таки на носу (сливе).

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Мерові не вистачає на комуналку

    Останні новини