Каспрук хоче побудувати міст за 300 мільйонів гривень

02.12.2019

Про це міський голова розповів під час демонстрації проєкту будівництва моста, який має з’єднати проспект Незалежності від вулиці Ясської до перехрестя вулиці Кармелюка та вулиці Винниченка. Наразі там діє залізничний переїзд, але на думку мера саме міст за 300 мільйонів врятує ситуацію.

«Чотири смуги руху, сучасна організація дорожнього руху, паркування, нові зупинки громадського транспорту, велосипедні доріжки, зелені зони та мостова конструкція, яка через залізницю з’єднає вулицю Винниченка з проспектом», – так яскраво описав мер перспективи нового мосту у Чернівцях.

За словами Каспрука орієнтовна вартість 297 мільйонів гривень, а термін реалізації 3 роки, а цей проєкт дозволить з’єднати Гравітон з Головною.

Нагадаємо, що ідею з’єднати Гравітон з Головною, за допомогою тунелю під аеропортом, міський голова раніше критикував, а вслід за ним і його кишенькові громадські активісти та лояльні до нього ЗМІ. Тепер же Каспрук вирішив взятись за серйозний проєкт, який каже що реалізує за 3 роки.

На реалізацію кредитного проєкту НЕФКО з енергоефективності реалізовується 4 роки, і досі не завершений. Реконструкція кінотеатру Миколайчука, яку Каспрук обіцяв у передвиборчій програмі, триває вже  п’ятий рік, будівництво стадіону по проєкту УЄФА чотири роки. Реконструкцію басейну в 27-ій школі Каспрук обіцяє ще з 2015, навіть підрядника знайшли, але з ним розірвали договір, тож тепер невідомо яка доля чекає на цей об’єкт.

Тобто Каспрук за 5 років не спромігся реалізувати жодного серйозного об’єкту у місті, а все за що він береться дорожчає вдвічі і відкладається з року в рік.

Чи потрібен місту ще один довгобуд, який буде з’їдати сотні мільйонів з бюджету як компенсацію за безгосподарність Каспрука, думаємо, питання риторичне.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини