На будівництво очисних споруд замість 1,4 витратили понад 9 мільйонів гривень

19.11.2019

Мільйонні збитки через бездіяльність Каспрука.

Очисні споруди у Чернівцях проєкт, який частково профінансувала Європа. Наприкінці 2013 міська рада на чолі з Віталієм Михайлішиним підписал договір з ЄС аби покращити екоситуацію в басейні річок Прут та Дністер за рахунок пісколовок на очисних спорудах.

Вартість проєкту була понад 11 мільйонів гривень з яких 10,2 млн грн (90%) оплачували європейські гранти, а 1,4 млн грн мали докласти з бюджету міста.

Перший транш коштів прийшов ще у січні 2014 року. У лютому місто тимчасово очолив регіонал Ярослав Кушнірик, а згодом Олексій Каспрук, і реалізація проєкту загальмувалась.

Команда Каспрука не могла професійно підійти до справи, тож тендери відтерміновувались, час йшов, гривня знецінювалась, і вже через 2 роки місто замість 1,4 мільйони гривень, мало надати з бюджету вже 8,1 мільйони гривень. А загалом це будівництво обійшлось міському бюджету у суму понад 9 мільйонів гривень.

Зрештою замість 22 місяців робіт і завершення цього проєкту наприкінці 2015-го будівництво тривало майже удвічі довше, 37 місяців, і завершилось лише у 2017-му.

Та вже у 2019-му році пісколовки дали тріщини, хоча гарантія була 11 років. Підрядник сказав, що нічого страшного не відбулось, замазав їх бетонною. сумішшю і встановив маячки з паперу щоб відслідковувати ситуацію.
3,5 роки знадобилось міському голові, щоб реалізувати доволі простий проєкт, який за усіма документами мав бути завершений за 1 рік і 10 місяців. Через таку бездіяльність місто понесло мільйонні збитки. Та Каспрук особливо не переймається, свої 45 тисяч гривень в місяць він отримає, а збитки вирахують з чернівчан.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини