За два останні тижні Каспрук був на роботі два дні

13.11.2019

Всього ж за останній місяць міський голова 20 днів був відсутній на робочому місці.

Відпустки, відрядження, вихідні, – за усім цим Каспруку нема коли й працювати. При цьому Олексій Павлович не забуває регулярно отримувати в бухгалтерії в середньому 45 тисяч гривень на місяць.

Так, до прикладу, за два останні тижні Каспрук був на роботі лише два дні. З’являвся він по понеділках. Минулого тижня він на 4 дні поїхав у відрядження в Одесу та Молдову, після чого настали вихідні. А цього тижня після понеділка пішов у відпустку на 4 дні, але відпочиватиме 6 днів, оскільки доплюсуються ще два вихідні.

Загалом з 15 жовтня він 7 днів був у відпустці, 8 днів був вихідний та 5 днів був у відрядженні.

Звісно, що ніякого порушення у тому, що міський голова так часто любить відпочивати, немає. Але ж і в робочі дні він не особливо напружується у цій каденції. Варто згадати хоча б його «шалену» роботу з ремонту доріг у місті, адже до моменту його відставки капітально не відремонтували жодну вулицю у місті. Чи пригадати довгобуди кінотеатр Миколайчука, стадіон на Головній, басейн 27-ї школи та багато інших об’єктів, які з передвиборчих обіцянок 2015-го року мають усі шанси перетворитись на такі ж самі порожні слова наступних виборів.

Comments

comments

Коментарі
  • Ну й добре, чим менше на робочому місці, тим краще для справи, тим менше шкоди. Нажаль, з/п б віддати тим чернівчанам. які дійсно працюють, але за такими в остатку нічого не залишається.

  • А де можна ознайомитись із звітами мера про відрядження? Яка з них користь за людські гроші?

  • На приватні інтереси мера працює ціле юридичне управління, а платить їм не замовник, тобто мер,- гроші дають з бюджету. Така виходить арифметика. Оті юристи-аферисти і скрутять вам дулю, коли забажаєте почитати звіти про відрядження. Скажуть-це персональні дані, або державна таємниця, або ще якусь дурню зморозють. А меру дійсно приватні поїздки потрібні. Бо тет-на-тет треба справу по пентхаузам заладнювати та ще по іншому криміналу хвости на поворотах заносити.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Хто організував блокаду Хотина?