«Батьківщина» вимагає зняти з розгляду законопроєкт про розпродаж землі, продовжити мораторій та провести референдум, – Василь Мельник

12.11.2019

Про це під час брифінгу у Чернівцях заявив перший заступник голови обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Василь Мельник.

За його словами відкриття ринку землі означатиме, що з молотка на розпродаж піде 72 % території України. В одні руки можна буде віддати 210 тисяч гектар землі. Іншими словами, кілька міжнародних корпорацій, в тому числі і країни-агресора, зможуть володіти Україною. І у даному випадку мова вже йде не лише про сільськогосподарські землі, а про втрату незалежності, суверенності нашої держави.

Обурені аграрії провели попереджувальні акції, зокрема в 13-ти областях перекрили технікою 17 магістралей, чим висловили своє невдоволення можливим прийняттям рішення про введення ринку землі.

Як повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Василь Мельник вимоги партії залишаються незмінними – зняти з розгляду законопроєкт про розпродаж землі, продовжити мораторій та провести референдум.

«В країні мають провести референдум щодо продажу землі, щоб почути думку усіх українців.

Ввести ще на один рік мораторій на продаж землі сільськогосподарчого призначення.

Створення держфонду, який би зміг викуповувати ті земельні паї, власники яких схочуть їх продати.

Створення всеукраїнської координаційної ради, яка зможе підготувати всі проблемні питання які пов’язані з підтримкою фермерства та малого бізнесу на селі з тим щоб напрацювання цієї ради пізніше стали державною програмою з підтримки фермерства, сільського населення та сільських громад», – заявив Василь Мельник.

Джерело: “Новини Буковини”

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини