Без Каспрука депутати міськради за півтора сесійних дня розглянули питання трьох сесій

11.11.2019

Фейк Каспрука про «поганих» депутатів, який вибудовували роками у команді мера, знову дав тріщину. Як тільки міський голова не «керував» сесією, вони стали проходити швидше, продуктивніше та без конфліктів.

Олексій Каспрук знову відправився у відрядження. І хоча на брифінгу він відверто збрехав журналістам, що їде на два дні, з’ясувалось, що вже тоді мер знав, що відрядження буде тривати чотири дні. Тож сесія, чи не вперше за мерства Каспрука, мала відбутись без його участі під головуванням секретаря міськради Василя Продана.

І виявилось, що за відсутності Каспрука депутати працюють злагоджено та продуктивно. За півтора сесійних дня депутати міськради розглянули питання трьох сесій, – серпневої, вересневої та жовтневої. Під головуванням мера таку кількість питань розглядали більше 12 сесійних засідань.

Більше того, були й проблемні питання, й численні виступи чернівчан, але виявилось, що усі питання можна вирішити та знайти компроміси, якщо не поводитись зверхньо, як це полюбляє робити Олексій Павлович на сесіях.

Тож можливо справа все ж не у депутатах, як розповідають у лояльних до мера ЗМІ цитуючи Каспрука та громадську активістку Карімову?

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини