Екс-керівник виборчого штабу «Самопомочі» Олег Мельничук розповів чому вийшов з партії та покинув фракцію в облраді

10.10.2019

Екс-керівник обласного виборчого штабу «Самопомочі» на президентських виборах Олег Мельничук, нещодавно без пояснень та чітких мотивів вийшов з партії та фракції «Самопоміч» в облраді, але при цьому мандат депутата не склав.

Що стало причиною такого рішення Олег Мельничук розповів в ефірі програми «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь».

«Я написав заяву про вихід з партії «Самопоміч» і рахував за потрібне вийти з фракції «Самопоміч». Але мандат не склав через те що переконаний, що виборці проголосували за мене не як за представника «Самопомочі», – розповів Олег Мельничук. Я бачив розвиток об’єднання «Самопомочі» в Чернівецькій області трошки по іншому. На початку я вийшов за рамки Новоселицької «Самопомочі» і мені було цікаво створювати нові осередки, знаходити гарних цікавих людей, що нам вдавалось робити. Ми робили цікавий медичний проект по області.

Я не розумів подальшої співпраці і як я можу втримати команду. Я вже не мав після президентських виборів впливу. Мені потрібно було повернутись назад в Новоселицький осередок».

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вул. Руську відремонтують за тиждень