Нас чекає декілька днів люмпенізації і рагулізму. Чернівчані обурені програмою до Дня міста

30.09.2019

Програма до дня міста, яку днями опублікували на офіційному сайті Чернівецької міськради викликала хвилю обурення в соцмережах.

Зокрема директор міського комунального підприємства “Центр стерилізації тварин” Артем Жук, на своїй сторінці в мережі Фейсбук, коментуючи програму до дня міста зазначив, що це тотальне вишиватництво, кітч і несмак.

«Усі причетні до організації цьогорічного святкування дня міста Чернівці — пробачте і ридайте великими крокодилячими слізьми.

Цьогорічний план заходів — це тотальне вишиватництво, кітч і несмак. Заганяючи містян в рамки виїздної торгівлі непотребом, невідомими гуртами і діджеями, відкриттям виставок, на яких цікавий тільки фуршет — ви перетворюєте мою столицю Північної Буковини в провінційний несмак і сором за те, що відбуватиметься.

Як і з «Петрівським Ярмарком», нас чекає декілька днів люмпенізації і рагулізму.

Не вмієте або ж не знаєте як зробити? Віддайте на аутсорс, в місті, як і в Україні безліч професіоналів, які знають, як треба.Не тільки знають, а і зроблять», – зазначив Артем Жук.

У коментарях до допису чернівчани підтримують його обурення і зазначають, що це «Програма Дна міста» та «консерва радянських часів»

Vitaliy Korsun Програма Дна міста

Bogdan Staryk Святкування можна було почати і завершити одним заходом – показом фільму “Жило-було село”

Ірина Мельничук з цього “жила-була села” я істерично ржала хвилин десять. А найсумніше, що це навіть не стьоб. На такий стьоб там інтелекту не вистачило б. Тупо тупість, пробачте за тавтологію.

Сергій Січевський Це просто «храм». Храм села, де сільрада не здатна ні на що, а начальники управлінь здатні лише на торт-труну і мегаяєшню.

Blacky Kamienczanka День Чернівців майже завжди збігався з Terra Heroica або іншими реконструкторськими заходами у Кам’янці, тому вперше потрапила на день народження Чернівців у 2008 р. – і очманіла. Як і вихід вівчарів у Путилі, ДН в Че виявився консервою радянських часів. І чомусь нею і лишається.

Sasha Boole А кого потрібно тут тегнути, щоб ті бики зрозуміли, що вони бики? Добре, може не зрозуміли, але принаймні, щоб сказати їм, що це не круто)))

Yaroslava Sheremeta глянула програму, іспанський сором, ніби день села в моєму селі( Настільки шароварні назви, сценарії яких певне лежать в тумбочках завгоспів ще з середини минулого століття(

Ivan Valerievich Из года в год одно и тоже

Karina Nikitina “Жило-було село” одним словом. З року в рік винищується добре ім’я міста, падає планка. Посміховище.

Руслан Тулик Згідний на всі 1000% … Гроблять нафіг усе 🙁 Калинівський рагулізм, навіть комуняки робили краще! Таке враження що продовження пертівського!

Comments

comments

Коментарі
 • Скудоуміє організаторів від Департаменту розвитку (чого?) з молодим даруванням паном Гавришем на чолі – свіжа кров та нові ідеї. А також відомою селфі-істкою міським культур-фюрером пані Сафтенку, яка нещодавно триумфально провалила 30-річчя “Червонорї рути” та спромоглась витратити на цей сором купку грошей. Так, місто Чернівці перетворилось на занедбаний хутір Че.

 • Чого очікувати від тих, хто щоденно за чужий кошт п’є горілку по шинках і вважає це кращим святом. Дивись, наприклад, на відео відпочинок начальника управління освіти з підлеглими за рахунок батьківських коштів (він мало грошей з бюджету отримує). Я не кажу вже про інших керманичей від Барбаковсько-Каспруковської монопольки. Ми живимо в зоопарку, де бал правлять слони й інші твариноподібні. Хоча, вибачаюсь, за образу безвинних тварин, до яких нашому зоопарку далеко.

 • Рогулизм давно захлыстнул Черновцы.Оглянитесь вокруг,посмотрите в глаза окружающим- осмысленный взгляд- большая редкость.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Мерові не вистачає на комуналку

  Останні новини