Собко підтвердив некомпетентність міського голови

19.09.2019

Міський голова на сесії міськради продемонстрував свою необізнаність та некомпетентність у питаннях життєдіяльності міста

Під час обговорення проекту рішення про передачу затвердження мережі закладів освіти одноосібно керівником управління освіти Мартинюком, міський голова Олексій Каспрук попросив не підтримувати це рішення. Мер побоюється, що Мартинюк змушений буде відповідати за свої непрофесійні дії, тож пропонував залишити це за виконкомом.

Натомість секретар міськради Василь Продан зазначив, що серед членів виконкому немає фахівців у галузі освіти, тож це нормально коли мережу формуватиме керівник управління освіти міста.

«Хтось має нести відповідальність саме за цю мережу. Хочуть її перекласти на колективну відповідальність виконкому. А насправді майже жоден з членів виконавчого комітету не є фахівцем у цій галузі. Тому треба щоб рішення приймав фахівець, якщо ви Мартинюка вважаєте таким, і ніс за це відповідальність», – зазначив Василь Продан.

Міський голова зазначив, що відсутність фахівців не заважає виконкому видавати містобудівні умови.

«Я щось не пам’ятаю серед членів виконкому професійних архітекторів і будівельників, а чомусь виконком перетягнув на себе видачу містобудівних умов», – сказав Каспрук

Виявилось, що міський голова навіть не знає, що містобудівні умови видає ДМБК, про що йому нагадав Василь Продан.

«Олексій Павлович, можливо ви довго не були в міській раді тому ви не розумієте, що виконком не видає містобудівних умов. Я хочу звернутись зараз до Миколи Собка (директор ДМБК, – прим.ред.): Скажіть будь ласка, ви видаєте містобудівні умови?»

Директор ДМБК підтвердив, що саме його департамент цим займається.

«Дякую, що ви підтвердили некомпетентність міського голови», – зазначив Василь Продан.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?