Якби не Каспрук, то у Чернівцях давно би працював басейн біля стадіону, – Віталій Михайлішин

11.09.2019

У 2012 році у Чернівцях з’явився інвестор, який був готовий капітально відремонтувати басейн біля стадіону «Буковина» та відновити його роботу.

Однак, фракція «Фронт Змін» у Чернівецькій міській раді, яку очолював нинішній мер Олексій Каспрук заблокувала підписання договору з інвестором.

Про це у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив депутат міської ради Віталій Михайлішин, який у 2011-14 роках очолював Чернівці

«Мені до сьогоднішнього дня соромно дивитися на наш басейн на Головній. У 2012 році я привів інвестора і представники фракції «Фронт Змін» головою якої був Олексій Каспрук

розповідали, що нам не потрібен цей інвестор.

Інвестора потрібно було на 15 років звільнити від орендної плати, але при цьому там був такий соціальний пакет при якому діти з садочків та шкіл у певні дні та години мали безкоштовно займатися плаванням у цьому басейні.

Місто могло отримати хороший інфраструктурний обєкт та в 2012 році «Фронт Змін» все заблокував. Розповідали, що нам не потрібен цей басейн,що вони самі знайдуть інвестора, яких черга стоїть.

Зараз 2019 рік я не бачу жодного інвестора», – зазначив Віталій Михайлішин.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини