Ремонт вулиці Кармелюка хочемо розпочати вже цього року, – Володимир Бешлей

10.09.2019

Однією з проблемних у Чернівцях є вулиця Кармелюка, яка вже давно потребує ремонту. Вартість капітального ремонту вулиці із заміною комунікацій складає майже 50 мільйонів гривень. Наразі, вже практично готова проектно-кошторисна документація і ремонт вулиці планують розпочати вже цього року. Про розповів директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей у програмі «З перших вуст» на радіо «Буковинська Хвиля 100.0FM».

«Ми зараз просто провели підсипку ям асфальтним боєм і зробили вулицю більш-менш проїзною. Розуміємо, що вулиця зиму не переживе. Тому ми замовили проектно-кошторисну документацію, найближчим часом оголосимо тендер. І вже цього року ми розпочнемо ремонт вулиці Кармелюка.

Звичайно, що повний ремонт ми не виконаємо, тому що там необхідно так само проводити заміну комунікацій, як і на вулиці Руській. Кошторис капітального ремонту вулиці Кармелюка від вулиці Винниченка до вулиці Буковинської  складає 49 мільйонів гривень. У нас є 15 мільйонів, які передбачені обласною адміністрацією та обласною радою і ми би хотіли, звичайно, ці кошти освоїти цього року, щоб вони не пропали», – зазначив директор Департаменту.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини