«Буковина» нарешті виграла перший матч у чемпіонаті (відео)

05.09.2019

Чернівецька «Буковина» здобула перші очки у чемпіонаті України – 2019/20. У сьомому турі підопічні Андрія Мельничука перемогли на виїзді ФК «Калуш» – команду, яка перебуває у верхній частині турнірної таблиці.

Як повідомомляє офіційний сайт ФСК «Буковина», наша команда двічі відзначилася у другому таймі. На 62 хвилині зустрічі захисник господарів Ярослав Олевич невдало підставив ногу під час дальнього «пострілу», а півзахисник «Буковини» Ладік Мєлконян після рикошету переправив м’яч у ворота «Калуша».

Через дві хвилини «Буковина» провела ще одну результативну атаку. Той же Ладік Мєлконян віддав передачу на Ігоря Крашневського, який і встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:0 на користь «Буковини».

Склад «Буковини»: Медведєв, Азаренко, Раулюк, Жумига, Понєдєльнік, Крашневський, Сантрапинських (Томнюк, 90+1), Мєлконян, Шишигін (Полянський, 81), Іванченко (Гакман, 87), Палагнюк (Мунтян, 90).