Через бездіяльність Мартинюка учні чернівецьких шкіл залишилися без харчування

02.09.2019

Практично напередодні нового навчального року з’ясувалося, що у 18 навчальних закладах міста зірвано процес харчування.

Тож, сьогодні у Ратуші зібралися депутати, члени виконкому та чиновники, аби з’ясувати, хто у цьому винен.

Суть ситуації полягає у тому, що тендер за переговорною процедурою на організацію харчування у цих закладах виграв один підприємець. Однак, фірма «Мега-Крокус», яка раніше годувала дітей, запідозрила керівництво управління освіти у корупційній змові з підприємцем-переможцем та звернулася зі скаргою до Антимонопольного комітету.

Начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк про усі ці підводні течії знав, але особливо не переймався тим, що учні, особливо початкових класів, залишаться без сніданків та обідів. Тепер же, коли стурбовані батьки забили на сполох, Мартинюк радить їм давати дітям з собою «водичку, бананчик, бутербродик» та раніше забирати їх зі школи.

З огляду на абсолютну бездіяльність Сергія Мартинюка, секретар виконкому міської ради Антоніна Бабюк запропонувала скликати позачергові засідання виконкому та сесії міськради, аби вирішити проблему із харчуванням учнів, а також провести службове розслідування відносно начальника управління освіти, який допустив таку ситуацію, – повідомляє promin.cv.ua.

Щоправда, коли службове розслідування доведе провину Мартинюка, що чернівецькі учні залишилися без сніданків та обідів, Олексій Каспрук все одно не звільнить з посади свого вірного підлеглого.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як Осачук увійде в історію Буковини?

Останні новини