Щоб побудувати міст між старим і новим Проспектом треба знести кілька будинків чернівчан. Жителі проти, але до них не дослухаються

23.08.2019

Близько 50 чернівчан зібралися на громадських слуханнях щодо продовження проспекту Незалежності через залізницю. Олексій Каспрук раніше вже виступав із наміром збудувати міст, який об’єднає старий та новий Проспекти.

 Для цього навіть залучили іноземних партнерів з GIZ (Німецьке товариство міжнародної співпраці), а Urban consalting group навіть розробили проєкт, як об’єднати проспекти в один. Проте, не врахували головного – бажання мешканців мікрорайону. Адже задля реалізації цієї ідеї доведеться знести низку будинків на вулиці Винниченка. Із думкою людей, певно, вирішили не рахуватися зовсім – не забезпечили навіть сурдопереклад для людей, які його потребували. А таких людей чимало мешкає в цьому мікрорайоні.

Перед жителями виступали люди з оточення міського голови. Ярослава Кушнірика нещодавно призначили начальником відділу розвитку територій. До слова, цей підрозділ протягом чотирьох років не мав у штаті жодного працівника. А Тетяна Лебухорська, нині громадська активістка, до відставки Каспрука очолювала відділ комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради.

«Ви думаєте про машини та дороги. Може давайте почнемо із нас? Бо виходить, що ми ніхто зараз. Подумайте у першу чергу про людей, а не про те, як з цього щось мати», – заявив на зустрічі житель будинку №36 вулиці Вінниченка, господарство якого, згідно з проєктом, повинно зменшитися удвічі.

 Попри невдоволення кількох десятків жителів прилеглих до старого проспекту вулиць, схоже, що міський голова не збирається відмовлятися від задумів. Як повідомив на зустрічі Ярослав Кушнірик, вони проводитимуть ще кілька зустрічей. На розробку проєктно-кошторисної документації потрібно буде 2 роки, а також збираються викуповувати будинки, які підлягають зносу.

Нагадаємо, Олексій Каспрук декларував намір сполучити проспекти, проте ще раніше критикував близький за вартістю проєкт тунелю в Чернівцях, який мав би з’єднати Південно-Кільцеву і вулицю Руську.

Джерело: «Чернівецький промінь»

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Від Каспрука пора відпочити?