Активісти намагались «завалити» будівництво скейт-парку у «Жовтневому», а до цього «загубили» міфічного спонсора

22.08.2019

Скейт-парк у Чернівцях будуть зводити за бюджетні кошти, бо активісти нібито «загубили»  обіцяного спонсора

Загальна вартість облаштування майданчику для екстремальних розваг становитиме 1 мільйон 350 тисяч гривень.

Сьогодні у Ратуші відбулася презентація скейт-парку, який планують облаштувати у парку «Жовтневий».

Як розповів директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей, він становитиме собою цілісний майданчик з різноманітними трамплінами шириною 11 метрів, довжиною 26 метрів та висотою майже 3 метри. Вартість виготовлення скейт-парку за сучасними європейськими технологіями становить 1 мільйон 350 тисяч гривень. І його вже можна буде монтувати восени цього року, якщо зараз проплатити аванс.

А от з цим виникли проблеми. Міська рада вже виділила на цей спортивний об’єкт обіцяні 650 тисяч гривень. Ще 700 тисяч гривень мав дати спонсор, якого свого часу обіцяли знайти громадські активісти Тетяна Шепелько та Юрій Воронка. Сьогодні ж Тетяна Шепелько, яка вже встигла стати радником Каспрука, повідомила, що спонсор відмовився від своїх зобов’язань. Чи дійсно цей спонсор був готовий вкладати гроші у зведення сект-парку – питання риторичне. Але кошти все одно треба шукати, – повідомляє «Чернівецький промінь».

Більше того і цей проєкт намагались «завалити» активісти присутні на презентації. Несподівано скейт-парк в «Жовтневому» став не потрібен, а активіст на ім’я Тарас заговорив словами Шепелько та Воронки про те, що скейт-парк потрібно збудувати лише у парку Шевченка. Нагадаємо, щоб виготовити та пройти державну експертизу проєкту знадобилось 4 місяці, а конструкції скейт-парку вже виготовляються. Відмова б означала, що цей скейт-парк у Чернівцях взагалі не з’явиться ні в цьому, ні, мабуть, і в наступному році. Проте це активіста, який жодного відношення до скейтерів не має, не зупиняло.

Мета таких деструктивних дій активістів, думаємо, лежить на поверхні. Спочатку активістка, а тепер радниця Каспрука Шепелько та її побратим Воронка, обіцяють половину суму на скейт-парк від спонсора і погоджуються на будівництво його у парку «Жовтневий». На той момент вони вже знали, що ніякого спонсора не буде, а отже і будівництва скейт-парку у «Жовтневому» також. Тож можна було звинуватити Бешлея та ЖКГ, у тому, що не змогли побудувати скейт-парк і далі водити на сесії дітей і за їх спинами зривати сесії та вимагати будівництва в парку Шевченка. Та директор Департаменту ЖКГ свою сторону проєкту виконав ідеально, і скейт-парк мали б вже розпочати будувати. А коли пішли розмови, що Бешлея не зупинить відсутність спонсора, і кошти будуть відшуковувати у бюджеті, щоб довести цей проєкт до кінця, активісти різко змінили риторику і почали розповідати, що скейт-парк в «Жовтневому» не потрібен, а потрібен він тільки в парку Шевченка.

Та все ж зірвати будівництво скейт-парку у Чернівцях не вдалось. Після тривалої дискусії учасники презентації зійшлися на думці, що не можна зупинятися на пів дорозі і скейт-парк у Чернівцях необхідно облаштувати. Тож, на одному з наступних засідань виконкому буде розглядатися питання перерозподілу бюджету та пошуку коштів на завершення фінансування цього об’єкту.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Від Каспрука пора відпочити?