Каспрук злякався, коли його назвали корупціонером та втік з сесійної зали

16.08.2019

На сьогоднішній сесії Чернівецької міської ради постало питання про корупцію серед чиновників міської ради.

Зокрема, керівник підприємства «Агрозахідтрейд»  Павло Краснійчук розповів, що заступник Каспрука Володир Середюк призначив йому зустріч в одному із ресторанів Чернівців, аби, нібито, організувати сприяння у бізнесі.

«До мене як директора товариства Агрозахідтрейд зврнувся Володимир Середюк. неофіційна зустріч наша відбулася саме в «Панській гуральні». Він представився заступником міського голови, сказав, що наша зустріч конфедеційна, він представляє певних людей, які зацікавлені в моєму підприємстві в Києві і саме ві буде проводити наші переговори і далі диктувати як себе поводити у цому місті». – зазначив пан Красійчук.

Така заява підприємця зацікавила депутатів.

При цьому, депутат Михайло Яринич нагадав,  що Середюка на посаду свого заступника особисто лобіював Каспрук, який підозрюється в отриманні хабара у вигляді пентхаусу. І тому запропонував міському голові підготувати проекти рішення про складання повноважень ним та його заступником на час розгляду справ у суді. На що Каспрук, звісно, не погодився, оголосив перерву та втік з сесійної зали.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Від Каспрука пора відпочити?