Каспрук та його підлеглі спробували на брифінгу «виховувати» журналістів

15.08.2019

Посадовців обурило те, що у ЗМІ написали, що місто через їх недолуге керівництво втратило понад 1 мільйон гривень (45 тиясч євро).

Нагадаємо, що по грантовому проєкту на будівництво притулку для тварин не дочекались дозволу європейських партнерів і збудували вольєри, хоча вони в проєкт не входили. Тож згодом ці кошти (45 тисяч євро), оскільки вони були використані не за призначенням, румунськка сторона попросила повернути. Відстоювати ці кошти до Румунії їздив Ярослав Кушнірик, проте це йому не вдалось. Тож зараз європейські партнери вимагають їх повернути.

Логічно, що ЗМІ обурились, адже тепер, через те, що хтось колись не дочекався дозволу, місто втратило понад мільйон гривень з бюджету, які ще треба знайти щоб віддати. Але найбільше обурює позиція мера та чиновників, мовляв ці гроші і так були не наші, а грантові, прийшло-пішло, а вольєри ми, по суті, просто збудували за свої. Так, кошти грантові, але вони у нас були, і їх використали не за призначенням. І той хто це зробив, ніяк не постраждав фінансово, а ось бюджет міста постраждав.

Тож Каспрук організував брифінг, щоб разом з Кушніриком навчати журналістів, як потрібно працювати, і як про них писати. Дійство більш нагадувало «розбір польотів» на якомусь засіданні парткому за радянських часів. Особливо старався екс-регіонал Ярослав Денисович, який в найкращих традиціях свого колишнього шефа Віктора Януковича, хіба що на «фєню» не переходив. «Для того хто це писав окремий казан є», «вас мало по носі били», «я не знаю скільки вам за це заплатили», «ви брешете», – це далеко не повний перелік виступу Кушнірика.

Обурювався через критику і начальник управління освіти Сергій Мартинюк. Не зважаючи на те, що робота управління дуже далека від ідеалу, Каспрук тримає Мартинюка поруч, бо у нього один з найбільших адмінресурсів, який можна задіяти на виборах.

Зрештою одна з журналісток вказала на неприпустиму поведінку чиновників Каспрука і попросила проводити брифінг відповідно до норм етичного спілкування.

«Ви не маєте права так спілкуватися з журналістами. Є методи цивілізованого впливу і якщо ви вважаєте, що журналіст неправий, застосовуйте їх, а не заявляйте, що нас треба «бити по носі». З вашої риторики виглядає так, ніби журналісти ніхто, а ви – ледь не небожителі», – заявила журналістка Наталія Брянська.

Звісно, ми розуміємо, що про нас не будуть згадувати подібним чином чиновники, якщо ми, як деякі кишенькові ЗМІ, будемо співати їм в статтях хвалебні оди, не зважати на безгосподарність в управлінні містом і втрачені мільйони гривень. Але не дочекаються.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Від Каспрука пора відпочити?