Щоб виправдати свою бездіяльність по ремонту вулиці Хотинської, Каспрук зібрав прес-конференцію

14.08.2019

Поки мешканці розбитої вулиці Хотинської чекають дій від міського голови Олексія Каспрука по вирішенню питання капітального ремонту вулиці, мер вирішив зібрати прес-конференцію щоб хоча б якось виправдати свою бездіяльність.

Замість реальної роботи міський голова 1,5 години створював картинку для наближених ЗМІ намагаючись перекрутити факти та вкотре в усьому звинуватити депутатів. Мовляв вони не проголосували пару місяців тому за передачу вулиці Хотинської з комунальної у державну власність. Єдине про що міський голова промовчав, що тоді була можливість отримати ці кошти і без передачі вулиці на баланс держави, а отже це голосування на той момент було не потрібне.

А ось що було потрібне, так це підтримка активістів з вулиці Хотинської на рівні Києва і від мера, і від лідера парламентської фракції «Народний фронт» Максима Бурбака, і від мажоритарника міста Миколи Федорука. Натомість усі троє самоусунулись від цієї проблеми, а за виділення коштів в Києві боролась лише Оксана Продан. І якби мешканці Хотинської не перекрили б рух, Каспрук про них навіть не згадав би, адже вважав їх «політичними терористами» та відверто погрожував їм фінансовою відповідальністю за перекриття.

Зрештою Уряд відмовив фінансувати ремонт Хотинської, і тепер необхідно передати вулицю у державну власність щоб отримати ці кошти. Але міський голова, ніби маленький хлопчик, півтори години згадує на прес-конференції хто його із ЗМІ ображав і хто щось сказав не так.

Можливо варто менше лити сльози і утиратись носовичком перед журналістами, а варто більше працювати? Звісно, що у нас люблять ображених і навіть пожаліють та погладять по голівці, але ще більше люблять тих хто хоча б щось зробив для міста. І тут уже питання пріоритетів, що буде обирати зараз міський голова: набиваючи шишки постати в образі господаря міста чи все ж таки напередодні місцевих виборів здобути електоральну підтримку в образі ображеного хлопчика.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Від Каспрука пора відпочити?

Останні новини