Сподіваємося, що нові народні депутати більше піклуватимуться про Буковину, ніж сваритимуться між собою, – Василь Продан

13.08.2019

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан сподівається, що народні депутати наступного скликання краще проявлять себе у Верховній Раді. Про це він заявив в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».

«Чернівчани проголосували за Олену Лис, вона набрала понад 34%. Бачив її одного разу та привітав. Впевнений, коли вона разом із іншими колегами прийме присягу та офіційно набуде статусу нардепа, буде зустрічатися з депутатським корпусом та керівництвом міської ради. Хочеться, щоби співпраця між нею та міськрадою була», – зазначив Василь Продан.

За словами секретаря міськради, усі чотири представники Буковини від «Слуги Народу» прості люди і з ними буде значно легше налагодити співпрацю.

«Хоча мені прикро за попередні пять років. Ми мали дуже потужне представництво від області у Верховній Раді, Кабміні та серед керівництва фракцій. При цьому, вони так мало зробили для Чернівців та області. Коли в нас ще будуть такі гарні можливості наступного разу, я не знаю. Вінницькі, дніпропетровські, навіть донецькі, не забували про рідні домівки. Тільки наші депутати та міністри не займалися нічим, крім того, що поливали один одного брудом», – додав Продан.

Джерело: promin.cv.ua

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини