Каспрук продовжує ігнорувати проблему ремонту вулиці Хотинської (документ)

12.08.2019

Вже декілька місяців поспіль мешканці Чернівців активно обговорюють необхідність капітального ремонту вулиці Хотинської, яка є частиною міжнародної траси М-19.

Мешканці вщент зруйнованої транзитним транспортом вулиці, громадські активісти та небайдужі чернівчани вже декілька разів навіть перекривали вулицю, аби привернути увагу влади до цієї проблеми.

Натомість, міський голова Олексій Каспрук не поспішає її вирішувати, ігнорує зустрічі з мешканцями вулиці та постійно шукає якісь відмовки та киває на те, що уряд, нібито, не хоче виділяти кошти на ремонт Хотинської.

Уряд і не може цього зробити, адже вулиця перебуває у власності громади міста і для забезпечення повноцінного державного фінансування її капітального ремонту, вулицю треба передати у власність держави. А така ініціатива має виходити саме від міської влади та безпосередньо Каспрука. Про це йдеться у листі начальника Служби автомобільних доріг Чернівецької області Ігоря Гаха.

Лист на своїй сторінці у facebook оприлюднила чернівчанка Оксана Продан, яка разом з активістами вже декілька місяців займається питанням виділення коштів на капітальний ремонт Хотинської.  

«Укравтодор підтвердив, що передачу в державну власність може ініціювати тільки Чернівецька міська влада», – написала Оксана Продан.

Та для Каспрука краще продовжувати шукати відмовки, ніж зайнятися вирішенням проблеми та підготувати відповідне звернення про передачу дороги.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини