Чесанов рятує Каспрука від гніву чернівчан

05.08.2019

На останній сесії міськради депутат від «Рідного міста» Анатолій Чесанов заявив, що потрібно рятувати наші комунальні підприємства, і для цього потрібно бачити реальні цифри та розрахунки, щоб тарифи не були збитковими для них. Оскільки якихось дій від нинішнього міського голови Олексія Каспрука не дочекаєшся, Чесанов вирішив порушити непопулярне питання тарифів, щоб проінформувати чернівчан про реальний стан справ на комунальних підприємствах міста. Адже бездіяльність Олексія Каспрука призвела до того, що за час його керівництва містом комунальні підпримєства обросли сотнями мільйонами боргів, що загрожує колапсом.

«Ніхто не говорить, що ціни треба вже піднімати, але вивичти питання та знати реальну картину ми всі зобов’язані. А якщо місто, не в змозі тягнути цю ношу, треба приймати рішення і звертатися до Києва про компенсації. Замовчувати – це злочин!», – зазначив Анатолій Чесанов.

На ці серйозні питання життєдіяльності міста Олексій Каспрук відреагував недолугими жартами, а ЗМІ лояльні до мера випустили матеріали, що нібито Чесанов вимагає підвищення тарифів для чернівчан. Олексій Каспрук навіть перепостив один із цих фейків у себе на офіційній сторінці в мережі фейсбук.

Щоправда Каспрук чомусь забув розповісти, що сам він проголосував за це рішення, в якому, до речі, не було ні слова про підвищення тарифів.

Верх цинізму полягає в тому, що, по суті, Чесанов зараз намагається врятувати Каспрука від того щоб в місті не настав колапс і щоб обурені чернівчани не винесли на політичний смітник колись палко улюбленого мера, як нещодавно винесли туди одіозного Миколу Федорука. Проте Каспрук і тут намагається заробити якісь політичні дивіденди і скинути провину за доволі непопулярний крок, пов’язаний з життєвонеобхідним для комунальників підняттям тарифів, на Чесанова чи «Рідне місто». І тут вже більш нагальним виглядає не підвищити тарифи, а для початку врятувати комунальні підприємства від бездіяльності Каспрука.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Від Каспрука пора відпочити?

Останні новини