Віталій Михайлішин: Мені не соромно дивитися в очі чернівчанам!

17.07.2019

21 липня відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. В цей день ми не просто будемо обирати народних депутатів, ми будемо обирати представника від Чернівців, який наступні п’ять років буде відстоювати інтереси нашого міста та його мешканців у стінах українського парламенту.

Чимало чернівчан переконані – таким представником повинен стати саме Віталій Михайлішин. Адже за ті три роки, що він керував Чернівцями, було вирішено чимало важливих проблем, а наше місто було визнано експертами  найкомфортнішим для проживання в Україні.

Попри достатньо серйозних опонентів у виборчих перегонах, Віталій Михайлішин з оптимізмом дивиться у майбутнє. Адже, він не дає марних обіцянок – за нього говорять його реальні справи.

–             Віталій Михайлович, що дає вам підстави вірити у вашу перемогу і які у вас беззаперечні переваги над вашими опонентами?

–             Я про це говорю на кожній зустрічі з чернівчанами. За ті три роки, що я очолював місто, ми зробили у Чернівцях справжній прорив і стали найкомфортнішим в Україні.

Можна довго перераховувати все те, що було зроблено. Але означу найважливіше. Це добудова другої гілки газогону, добудова дитячої лікарні на Буковинський, ліквідація корупційних схем на «Калинівському ринку», запровадження соціального проїзного квитка, ремонти у школах та дошкільних закладах, встановлення дитячих майданчиків і так далі. Мені не соромно за результати моєї роботи і не соромно дивитися в очі чернівчанам.

–             Депутатів-мажоритарників часто критикують за те, що вони після обрання зникають у Києві і на своєму окрузі з’являються лише перед черговими виборами.

–             Ну от дивіться. Нинішній депутат від Чернівців, колишній міський голова, у Верховній Раді вже майже сім років. Ви його часто бачили у Чернівцях? Він приїжджає хіба що на якісь свята. А що він за ці сім років у якості депутата Верховної Ради зробив для Чернівців? Питання риторичне. Людина абсолютно не цікавиться Чернівцями, тож чи потрібен нам такий депутат?

–             За вирішення яких проблем Чернівців, ви, як народний депутат, візьметеся у першу чергу?

–             В першу чергу ми повинні завершити у Чернівцях будівництво Перинатального центру, щоб  мами народжували маленьких чернівчан у сучасному медичному закладі. Нам необхідно віднайти джерела фінансування і нарешті завершити цей важливий для Чернівців об’єкт.

Також буду вимагати від уряду профінансувати капітальний ремонт вулиці Хотинської, облаштування зливової мережі біля залізничного вокзалу, завершення ремонту кінотеатру Миколайчука. І це лише першочергові кроки. Повірте, що роботи у стінах парламенту буде достатньо.

–             Ви згадали про залізничний вокзал і тому хочу вас запитати: при вас Чернівці дуже динамічно розвивалися в напрямку туризму. Але тисячі потенційних гостей нашого міста відлякує те, що до Чернівців досить таки важко дістатися. Які ви бачите шляхи вирішення цієї проблеми?

–             Це системна і хронічна проблема. Але я візьмуся за її вирішення. Я докладу максимум зусиль для того, щоб добитися фінансування з державного бюджету для поновлення робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги Чернівецького аеропорту. Аеропорт зможе приймати сучасні літаки і відповідно зросте кількість рейсів з багатьох країн світу. Також, я планую провести перемовини з Міністерством інфраструктури щодо покращення залізничного сполучення Чернівців з іншими обласними центрами України.

–             Головне завдання народного депутата брати участь у розробці законопроектів. Ви вже для себе визначилися над підготовкою яких саме законів буде працювати?

–             Я для себе визначив декілька пріоритетних напрямків. Зокрема, необхідно доопрацювати законодавчу базу, щоб сплачені податки залишатись на місцях і напряму потрапляли до бюджетів місцевих громад. Розробити закони, спрямовані на залучення інвестицій в економіку українських регіонів та створення нових робочих місць.

Також необхідно розробити нову дієву програму щодо забезпечення молодих родин доступним житлом.

Необхідно збільшувати видатки на освіту, зупинити процес фактичного знищення професійно-технічних училищ. Внести корективи у медичну реформу, адже потрібно не закривати лікарні, а, навпаки, будувати нові і забезпечувати їх сучасним медичним обладнанням.

–             Зараз в Україні досить складна економічна ситуація і все більше людей опиняються за межею бідності. Як плануєте з цим боротися?

–             Знаєте, завжди боляче дивитися як у магазині бабуся рахує останні копійки, щоб купити хліб. Тому соціальний захист – це мій пріоритет роботи у новому парламенті. Я гарантую розробку та прийняття таких законів, які забезпечать максимальний соціальний захист пенсіонерам, малозабезпеченим, людям з обмеженими можливостями.

Переконаний, дорогі чернівчани, що з вашою допомогою у мене все вийде і ви не будете червоніти за результати моєї роботи у Верховній Раді.

розмовляв Андрій Соколовський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини