У школі, яку ремонтують за проєктом НЕФКО за 22 мільйони, протік дах (відео)

16.07.2019

Про це в мережі фейсбук написала користувачка Оксана Квасецька. Жінка скаржиться, що через халатне ставлення підрядника, який виконує ремонтні роботи у школі №22, тепер мають жахливі наслідки, що можуть зірвати початок навчального року.

На відео, яке вона опублікувала в мережі, видно як зі стелі тече вода у відремонтованих класах з новими партами.

«Наші діти навчаються у закладі, в якому реалізується програма НЕФКО підрядною організацією “Поліська логістична компанія” якою керує Болейко Дмитро. Через халатне ставлення підрядника до виконання своїх обов’язків маємо жахливі наслідки, які загрожують здоров’ю дітей і можуть зірвати початок навчального року. Просимо звернути на це УВАГУ і якнайскоріше вирішити нашу проблему!», – написала вона.

Нагадаємо, що 22 школа один з найбільших об’єктів і там вчиться понад 1200 дітей. Саме там, ще минулого року у квітні, розпочали ремонтні роботи із підвищення енергоефективності за проєктом НЕФКО. Вартість робіт становить 22 мільйона гривень.

«Підрядник вже має досвід виконання таких проектів в інших регіонах України. Сподіваємося, що якість робіт буде висока, а терміни виконання робіт стислі» – розповідав перед початком робіт в 22 школі міський голова Олексій Каспрук.

Підрядник не встиг завершити роботи минулого року, тому їх перенесли на весну цього року. Проте роботи й досі тривають.

Comments

comments

Коментарі
  • 22 мільйони гривень – саме так відмивають гроші. Тут має бути не усунення недоліків, а кримінальна справа щодо всіх причетних

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як чернівчани стали кріпаками

    Останні новини