Салагора звільнили з посади начальника Чернівецької митниці та призначили нового керівника

11.07.2019

Виконувачем обов’язків керівника митниці у Чернівецькій області призначили Ігоря Педосенка. Про це повідомляє ТРК «Буковина» з посиланням на начальницю відділу Чернівецької митниці ДФС Світлану Побережник.

Ігор Педосенко – заступник директора Департаменту адміністрування митних платежів ДФС України. Згідно з декларацією, зареєстрований у Вінницькій області. Був помічником народного депутата Вадима Денисенка.

Нагадаємо, очільника митниці у Чернівецькій області Миколу Салагора звільнили. Це підтвердила речниця ДФС Наталія Непряхіна.

Відповідне рішення було прийнято після наради з президентом Володимиром Зеленським в Ужгороді. Тоді президент Володимир Зеленський сказав, що у Чернівецькій області неналежна боротьба з контрабандою.

Коментувати рішення про звільнення Микола Салагор відмовився.

Джерело: ТРК «Буковина»

Коментарі
 • Це перед довготривалим відрядженням у Сокиряни. Він за 5 років на пожиттєве заробив.

 • Миня Шмонькин
  09.07.2019 о 18:39
  Теперь будет время для перелистывания антикварных листовок(кстати нужно спросить откуда такая коллекция?) Галифе и шашку конфисковать (в связи с законом о декоммунизации).

  Відповісти
  Віра і правда
  09.07.2019 о 21:10
  Сажать гада, а не увольнять.. .

  Відповісти
  Вера
  09.07.2019 о 23:15
  Увольнять его надо было еще в 90-х годах. Сейчас не имели бы на такой должности такого ХАМА!

  Відповісти
  ЗЕ! Браво!!!
  10.07.2019 о 07:03
  Тепер завдання всієї громадскості краю не допустити втечі цього злодія за кордон, проведення справедливого суду та призначення законного покарання!!!

  Відповісти
  Сокиряни
  10.07.2019 о 09:17
  За грати злодія!!!

  Відповісти
  Кадри
  10.07.2019 о 20:17
  Власов розвів Зеленского з цими звільненнями, як котеня. Салогору оформили щорічну відпустку на 59 діб. Максимальний термін відпустки. Ніхто нікого не звільнив.

  Відповісти
  ІТТ
  11.07.2019 о 11:56
  Цього урода-хабарника тільки тюрма виправить. І то не факт…

  Відповісти
  Мольфар
  11.07.2019 о 13:21
  Салогор- ворюга накрав стільки грошей, що купить з потрохами усіх правоохоронців разом з жлобами-прокурорам і буде собі відпочивати на берегах Іспанії до кінця свого нікчемного життя. Ніхто його не посадить бо купить всіх!!!

 • ребята, Смалягор уже давно отдыхает только на дорогущих курортах, но вы там НИКОГДА не бываете, поэтому и не видите этого. И в Англию летает со своим, как сказал Зеленский, партнером :)) Бурбаком. Только. опять же, вы этого не видите, потому, что у вас нет бабла туда слетать.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини