Каспрук зробив вигляд, що у Чернівцях немає проблем і на два тижні поїхав з міста

04.07.2019

Наприкінці минулого тижня Олексій Каспрук разом зі своїм найближчим оточення поїхав на два тижні до Канади на конференцію з реформ.

Яка користь від цього закордонного вояжу чернівчанам і за чий кошт Каспрук поїхав на американський континент  – питання риторичні.

Головне полягає у тому, що Каспрук зробив вигляд, ніби у Чернівцях немає жодних проблем і можна спокійно летіти за океан і з розумним виглядом дискутувати про реформи та робити селфі на фоні гарних краєвидів.

З моменту свого поновлення на посаді Каспрук та наближені до нього громадські активісти зірвали практично усі сесії Чернівецької міської ради. Через це сотні важливих для чернівчан питань досі залишаються не розглянутими. У розпалі сезон ремонту доріг, який Каспрук усіма силами намагається саботувати. Фактично зірване засідання виконкому, яке мало відбутися 9 липня.

Є багато інших невирішених проблем життєдіяльності міста.

З іншого боку, чернівчани, які власними силами організували ремонт вулиці Щербанюка, чітко показали, що допомога бездіяльного міського голови їм абсолютно не потрібна.

В такому випадку, може Олексію Павловичу взагалі не варто 11 липня повертатися до Чернівців???

Андрій Тисовський   

Comments

comments

Коментарі
  • І президент Зеленський туди полетів, не зважаючи на проблеми в країні, парламентські вибори. Може Зеленському не повертатися?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як чернівчани стали кріпаками

    Останні новини