Каспрук зробив вигляд, що у Чернівцях немає проблем і на два тижні поїхав з міста

04.07.2019

Наприкінці минулого тижня Олексій Каспрук разом зі своїм найближчим оточення поїхав на два тижні до Канади на конференцію з реформ.

Яка користь від цього закордонного вояжу чернівчанам і за чий кошт Каспрук поїхав на американський континент  – питання риторичні.

Головне полягає у тому, що Каспрук зробив вигляд, ніби у Чернівцях немає жодних проблем і можна спокійно летіти за океан і з розумним виглядом дискутувати про реформи та робити селфі на фоні гарних краєвидів.

З моменту свого поновлення на посаді Каспрук та наближені до нього громадські активісти зірвали практично усі сесії Чернівецької міської ради. Через це сотні важливих для чернівчан питань досі залишаються не розглянутими. У розпалі сезон ремонту доріг, який Каспрук усіма силами намагається саботувати. Фактично зірване засідання виконкому, яке мало відбутися 9 липня.

Є багато інших невирішених проблем життєдіяльності міста.

З іншого боку, чернівчани, які власними силами організували ремонт вулиці Щербанюка, чітко показали, що допомога бездіяльного міського голови їм абсолютно не потрібна.

В такому випадку, може Олексію Павловичу взагалі не варто 11 липня повертатися до Чернівців???

Андрій Тисовський   

Коментарі
 • І президент Зеленський туди полетів, не зважаючи на проблеми в країні, парламентські вибори. Може Зеленському не повертатися?

 • Отже львівське повстання в місті любові Терезії Габсбургської ще поки не почато, відносно тарифів по збірну сміття пропанована ціна з мешканців родини початковий тариф 28,50 але розрахунки від долати в 3 гривні, чи від ПДВ від пропанованого тарифу по обраному принципу від диявола що носить прадо- нам показують як заробити на пакеті сміття з квартири родини ще раз під ом в100% покласти в кішеню аба зібрати на власний заводи переработці сміття-грабовецька трагедія дихає у спину в чернівцях але киів мовить влада мовить податкова мовить прокуратура мовить і тільки гудуть бжоли люди та мухи що літають над сміттям отже життя триває життя ререможе смерть ще ніхто не поніс сміття до мерії? і колапс роки нема

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини