Оксана Продан розповіла про ефективність своєї роботи у парламенті

26.06.2019

Нинішня каденція Верховної Ради виявилася  ефективною для народного депутата Оксани Продан. Кілька років поспіль Революційний пакет реформ та інші організації, які визначали ефективність депутатів, визнавали її номером один серед народних обранців.

Проте, чимало системних законопроектів, що стосувалися економіки, так і не розглядали на сесіях. Про це Оксана Продан розповіла у програмі «Відверто зі Світланою Поляк» на радіо «Буковинська хвиля 100FM», – повідомляє promin.cv.ua.

Комітет підтримав чимало з цих проектів, але на розгляд їх не виносив Голова Верховної Ради.

«Зосередилася на економіці та громадських об’єднаннях. Але вони ефективні були лише в тому випадку, коли ми будуємо відкрите суспільство без олігархів та монополії, з можливостями для малого й середнього бізнесу і споживача. Тоді мої законопроекти здатні працювати. Натомість, в умовах «Ротердам+» та інших пережитків олігархічної системи, які ми досі маємо, на жаль, мої проекти не працюють», – розповіла Оксана Продан.

Протягом 2014 року та на початку 2015-го частина її проектів зайшли до Верховної Ради. Але далі вона змогла проводити до ВР лише точкові проекти.

«Так, вони були потрібні і люди, яких вони стосуються, відчули зміни. Але це не ті системні зміни, які ми могли би провести та відчутно поліпшити нашу економіку», – сказала Оксана Продан.

Comments

comments

Коментарі
  • Оксана, единственный депутат ВР от Буковины, которая сделала финансовые вливания в адрес наших дорожников, хотя Пуршага умудрился угробить их, так и не дав их на дороги. А это – сотни миллионов.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    У Каспрука виросла голова Дракона

    Останні новини