Замість реальної роботи, Каспрук займається політикою. Це злочин проти чернівчан, – Іван Мунтян (відео)

22.06.2019

Під час екстреної колегії облради щодо критичної ситуації, що склалась на вулиці Хотинській, голова облради Іван Мунтян розкритикував діяльність чернівецького міського голови Олексія Каспрука. На думку голови крайового парламенту Буковини Каспрук, замість реальних дій покликаних на вирішення проблемного питання з ремонтом вулиці Хотинської займається політикою.

«Хотілось щоб ми побачили конкретну роботу не лише від людей, які відповідають за це безпосередньо, але й від пана Каспрука, як міського голови.

Замість того щоб він займався реальною роботою по місту, він займається політикою. І це означає, що це є злочин проти жителів міста.

Цю проблему повинен вирішувати особисто міський голова, а не шукати проблеми, там де вони не шукаються. Він особисто повинен взяти лопату і сидіти там разом з чернівчанами, допоки ці питання не вирішаться, а не розповідати усім казки», – зазначив у своєму виступі Іван Мунтян.

Нагадаємо, що активісти з вулиці Хотинською погрожують повністю перекрити рух вулицею якщо влада не розпочне ремонт вулиці. Вартість ремонту становить приблизно 195 мільйонів гривень, яких в бюджеті міста немає. Оскільки ця вулиця виконує роль об’їзної і нею їздить великогабаритний транспорт, депутати міськради звернулись до Кабміну з проханням виділити ці кошти. Також нардеп Оксана Продан, як представник міжфракційної депутатської групи «Буковина» (до якої не входять лише Бурбак та Федорук) разом з активістами домоглись в Міністерстві інфраструктури перерозподілу коштів, але на останнє засідання уряду це питання так і не потрапило, тож обурені мешканці вулиці оголосили про безстрокове перекриття вулиці з 24-го червня.

Джерело: “Новини Буковини” 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Каспрука виросла голова Дракона

Останні новини