Каспрук свідомо зриває сесії, а провину перекладає на депутатів, – Василь Продан

14.06.2019

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан вважає, що заяви про вину депутатів у зриві сесій є безпідставними. За його словами, після свого поверненням на посаду Каспрук не може впоратися з обов’язками голови засідань.

«Він приводить активістів, просто залишає залу, одноосібно переносить чи якось по-інакшому зриває. І все це заради того, щоби показати, що депутати не працюють», – зазначив Василь Продан програмі “Чия правда?” на телеканалі “Чернівецький промінь”

Проте, керівник комісії з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції Юлія Сафтенко не робить відповідних зауважень міському голові, – повідомляє promin.cv.ua.

За словами Василя Продана, вона не приховує своєї прихильності до міського голови.

«Тому ми спостерігаємо в діяльності цієї комісії перевагу не в бік законності, а в бік міського голови. Якщо депутати щось роблять не так – голова комісії обов’язково зробить зауваження. Якщо ж мер порушує регламент – до нього жодних претензій», –   додав секретар міськради.

Що стосується публікації списків «прогульників» на сайті ЧМР, то у їхній достовірності секретар міськради сумнівається:

«На жаль, нині прес-служба стала політичним інструментом, який служить інтересам «Народного Фронту» та Каспрука. Тому достовірність викладеної інформації щодо цього викликає сумніви. Скажімо, я не пропустив жодного засідання, адже є секретарем міської ради. Натомість мені також приписали прогули», – підсумував Василь Продан.

Comments

comments

Коментарі
  • Два урода, вы достали уже. Обиженые. Решайте проблемы города а не свои личные обиды. Свиньи

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    У Каспрука виросла голова Дракона

    Останні новини