Зеленський звільнив голову СБУ Чернівецької області через контрабанду. На черзі Салагор?

12.06.2019

Руслан Сторожук очолював Чернівецьке обласне управління СБУ з березня 2015-го року

Президент Володимир Зеленський звільнив 2 заступників голови Служби безпеки та 5 начальників обласних управлінь відомства.

Про це під час брифінгу у вівторок повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

В АП кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь “відзначилися в негативному плані у явищах, які пов’язані з контрабандою”.

Йдеться про керівника відомства в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області – Олександра Ткачука, у Вінницькій області – Олега Зозулю, у Закарпатській області – Володимира Пахнюка і в Чернівецькій області – Руслана Сторожука.

“Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контрабандою”, – стверджує Рябошапка.

За його словами, заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського звільнили тому, що посадовці «причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялися під час виборчої кампанії».

“І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку”, – зазначив Рябошапка.

Нагадаємо, що Руслан Сторожук очолював Чернівецьке обласне управління СБУ з березня 2015-го року. Про контрабандні потоки в області знають практично усі правоохоронні структури і прості буковинці. В мережі навіть доступна інформація, хто, де, коли, скільки, хто «кришує», але усі правоохоронці роблять вигляд, що проблеми не існує, боротьба з контрабандою здебільшого показова, перевірки носять поверхневий характер, а затримують здебільшого «пішаків», які погоріли на копійчаних хабарах, – повідомляють “Новини Буковини“.

Коментарі
  • За нормальною людською логікою мали би вилетіти одночасно за все те, що творили в області на кордоні п’ять років. А за результатами кримінального розслідування ще й сісти в тюрягу років на п’ять кожний. І нехай скажуть “велике дякую” Бурбаку, Кушніру, Слону і їх подільникам..

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини