Бурбак збільшив поголів’я індиків та поїхав далі творити дива на 204-му окрузі

12.06.2019

Чим ближчі вибори, тим кумедніші заголовки у ЗМІ наближених, або які належать нардепу «Народного фронту» Максиму Бурбаку. У своєму прагненні відробити вкладені у них аванси, журналісти не шкодують компліментів на адресу сонцесяйного Максима Юрійовича.
Чого варті лише матеріали про надважливі державні справи лідера парламентської фракції «Народний фронт», про те як він посадив дерево, або як два роки тому допоміг Кличку перейменувати вулицю у Києві. А нещодавно спільнота дізналась з незаангажованих ЗМІ, що Бурбак причетний якось до збільшення поголів’я індика. «Перше місце в країні з виробництва м’яса індика, і друге – з вирощування яблук області забезпечили райони, які входять до округу Бурбака», – замайорів у зв’язку з цим заголовок на одному з сайтів.

Після важкої роботи з розвитку птахоферм на своєму окрузі, Максим Бурбак відправився у турне по Бессарабії. Заява у конституційному суді про відміну дострокових виборів то звичайно добре, але свіжа соціологія показує, що перспективи у Максима Юрійовича на окрузі не вельми райдужні, тож поїхав депутат зустрічатись з виборцями і знову розповідати байки про успішні реформи уряду Яценюка.

У кожному селі його зустрічала маса людей і йшли натовпом на зустріч з ним, – пишуть у ЗМІ. Щоправда в залі чомусь виявлялось по 10-20 зігнаних людей з урахуванням журналістів дуже незалежного телеканалу ТВА, який всюди супроводжує свого господаря.

Зрештою рівень народної любові до «Народного фронту» і їх лідера фракції покаже 21 липня. А, наразі, соціологія показує невтішні 0,2% довіри українців до цієї політичної сили. Звісно, рейтинг Бурбака вищий, оскільки за «бюджетну гречку» він усі роки своєї каденції підгодовував виборців, а йому держава виділила найбільше коштів з усіх нардепів. Але чи спрацює «гречка» цього разу?

Коментарі
    • Тому він так похудав. Замучили бідного гиндички!!! А зараз народнофронтовики ВР накакали йому добрива і він підживлює яблуні! У цьому році урожай буде ще більше, бо фракція НФ – суцільне органічне добриво!!!

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи