Каспрук збрехав про 140 мільйонів на ремонт вулиці Хотинської

10.06.2019

Днями на апаратній нараді Олексій Каспрук повідомив, що на ремонт вулиці Хотинської, нібито, виділили 140 мільйонів гривень та поцікавився у директора Департаменту ЖКГ як просувається робота над проектно-кошторисною документацією.

Сьогодні, коли Каспрука під час брифінгу попросили більш детально розповісти про ситуацію з ремонтом і про гроші, він зробив вигляд, що нічого такого не казав, а про 140 мільйонів, нібито, дізнався із допису народної депутатки Оксани Продан у соцмережі.

«Ну Оксана Петрівна Продан сказала, що є. Вони були з активістами у заступника міністра транспорту, де домовилися про перерозподіл 140 мільйонів на ремонт вулиці Хотинської. Чудова новина, вона мене дуже втішила. Оксана Петрівна на своїй сторінці у фейсбуці про це повідомила. От і все що знаю на сьогоднішній день», – повідомив Каспрук.

Судячи з усього, Олексій Павлович вже остаточно заплутався у своїй брехні. Про 140 мільйонів він аж ніяк не міг дізнатися із допису Оксани Продан, бо вона про це не писала.

Оксана Продан на своїй сторінці у фейсбуці повідомила, що разом з активістами поспілкувалася із заступником міністра транспорту і під час зустрічі була досягнута попередня домовленість про перерозподіл коштів на ремонт Хотинської. Але про жодні конкретні суми у дописі не йшлося.

Однак, Каспрук, як завжди, ляпнув язиком щось зайве і тепер шукає недолугі виправдання. Хоча, насправді, замість виправдань він мав би шукати кошти на ремонт Хотинської, як це робить Оксана Продан.

А в той час, поки Каспрук розповідає чернівчанам відверту брехню, активісти повідомили, якщо на ремонт вулиці не виділять кошти, то 24 червня на Хотинській вони розпочнуть безстрокову акцію протесту з перекриттям вулиці Хотинської.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Хто організував блокаду Хотина?