Телеканал ТВА, щоб уникнути арешту рахунків, виплатив борг колишньому директору Василю Забродському

25.05.2019

Телеканал ТВА після арешту рахунків зрештою все ж вирішив віддати борг колишньому директору телеканалу Василю Забродському, хоча раніше цей борг ставили під сумнів.

«Ми прийняли рішення ще до завершення судових розборок виплатити своєму колишньому працівникові заявлені ним кошти», – зазначив у дописі на своїй сторінці в мережі фейсбук директор телеканалу ТВА Вадим Пелех

Щоправда сам Василь Забродський зазначив, що розрахуватись були змушені через арешт рахунків телеканалу ТВА.

«І хай не брешуть бурбаківські прихвостні. З боргами розрахувались, бо потрібно було сплатити ліцензійний збір за радіоліцензію в Новодністровську, а рахунки арештовані. І суди тут ні з якого боку.. Всі суди бурбачня програла», – зазначив журналіст.

За словами Василя Забродського цьому передувало майже 6 років судів, які телеканал Бурбака програв, але за допомогою виконавчої служби, яка підпорядковується однопартійцю Бурбака Петренко,  намагався уникнути сплати боргу

«Передумовою повного розрахунку по борговим зобов‘язанням передувало два десятки рішень судів всіх рангів. Тобто: замість того, щоб виконати рішення суду ще в 2013 році, і попередні власники, які вкрали в мене телекомпанію, і сьогоднішній барига(скупник краденого) намагались через суди ухилитись від сплати боргу. Всі ці майже 6 років вони судились.

За ці шість років, крім основного боргу в сумі 77770грн., я отримав ще 41242,23 грн компенсації за інфляцію, 5000 грн моральної шкоди від держави за неправові дії Виконавчої служби. І вишенька на торті – справа в Євросуді на 3000€, яка теж на 99% виграшна. Так само за беззаконня Виконавчої служби», – розповів Василь Забродський.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини