Священики ПЦУ пікетували адвокатську контору, яка у суді захищає інтереси УПЦ МП та Каспрука

23.05.2019

У Чернівцях група священиків та парафіян Православної церкви України влаштували пікет під офісом адвоката Петра Поляка, який представляв інтереси УПЦ Московського патріархату в суді.

Зазначається, що приблизно 50 осіб увійшли до офісу адвоката та висловили йому свої зауваження.

Зокрема, священики обурені, що під час одного із судових засідань священнослужителі Московського патріархату відмовились визнавати Росію агресором.

Священнослужителі тримали у руках плакати “Адвокати Путіна”, “Православні буковинці за справедливість”, “Гроші Московського патріархату не пахнуть” та інші.

“Ви розумієте, що в силу вашої адвокатської діяльності, ви не маєте права ставати на іншу сторону, на сторону конкурентів тих людей, які вас найняли робити справу. Але ми просимо і закликаємо вас пам’ятати, що коли йде мова про моральні зміни в суспільстві, ми не маємо права ані дотримуватись нейтралітету, ані ставати явно на сторону тих людей, які руйнують нашу Батьківщину”, – заявив під час пікету один із священнослужителів.

Учасники пікету закликали працівників адвокатської контори бути стриманими.

“Ми знаємо, що ви допомагаєте Московському патріархату відкривати кримінальні провадження проти патріотів, проти священиків, які забажали, щоб у їхньому селі перестав існувати Московський патріархат, і щоб вони всією громадою перейшли до ПЦУ”, – заявив священнослужитель.

Він закликав адвокатів не допомагати Московському патріархату тримати парафії у московській неволі.

Учасники пікету по телефону поспілкувалися з Петром Поляком. Він запевнив священиків, що духовно перебуває з ними.

Після цього священнослужителі ПЦУ покинули приміщення адвокатської контори і попрямували до Чернівецької ОДА, – повідомляє molbuk.ua.

Нагадаємо, що саме адвокатська контора Петра Поляка представляла інтереси Олексія Каспрука у справі щодо його поновлення на посаді.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?