Екс-начальник управління освіти Мартинюк завдав бюджету Чернівців збитків на 1,3 мільйони гривень

22.05.2019

Нещодавно Олексій Каспрук анонсував повернення на посаду колишнього начальника управління освіти Сергія Мартинюка. Це в принципі і не дивно, адже Мартинюк останні роки був вірним поплічником Каспрука.

При цьому, депутати міської ради неодноразово вказували, що за часів Мартинюка в управлінні та освітній галузі процвітала корупція і вимагали його звільнення. Однак, Олексій Павлович головного освітянина міста не здавав.

Лише після того, як Каспрука за бездіяльність відправили у відставку, наприкінці минулого року за порушення в роботі вдалося звільнити Мартинюка.

А тепер Каспрук його знову хоче повернути.

І це при тому,  фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час ревізії довели, що коли Мартинюк керував управлінням освіти там було допущено фінансових порушень на 1 мільйон 318 тисяч гривень.

Зокрема, ревізією виявлено оплату завищених обсягів ремонтних робіт закладів освіти, завищеної кількості академічних годин послуг з оренди плавального басейну та обсягів фактично отриманих комунальних послуг загалом на 932,1 тис. грн.

Також через невиконання затверджених розпорядженням міської ради планів заходів щодо економії бюджетних коштів в частині заборони здійснення за рахунок загального фонду кошторису витрат на проведення конкурсів, Управлінням освіти зайво використано 287,6 тис. грн.

Ревізією також виявлено недоотримання власних надходжень на 56,0 тис. грн, завищені витрати на оплату праці з нарахуваннями єдиного соціального внеску, покриття витрат сторонніх юридичних осіб, понаднормове списання матеріальних цінностей та їх нестачу, а також оплату за окремі товари за ціною більшою, ніж передбачено тендерними документами, загалом на 42,9 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам під час ревізії забезпечено усунення виявлених порушень на суму майже 523,6 тис.грн.

До об’єкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, на 2 осіб складено адміністративні протоколи за порушення законодавства про закупівлі, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?