Активісти обіцяють покатати Каспрука у смітнику

21.05.2019

Якщо керівництво міста буде затягувати з капітальним ремонтом вулиці Хотинської, то чернівецькі активісти обіцяють їм сміттєву люстрацію.

Сьогодні вранці група активістів та небайдужих чернівчан перекрили вулицю Хотинську, вимагаючи її негайного капітального ремонту.

Ремонт Хотинської обійдеться приблизно у 200 мільйонів гривень. В міському бюджеті таких коштів немає. А Каспрук за роки керування містом так і не зміг домовитися з урядом про їх виділення. Тому капітальний ремонт вулиці, у кращому випадку, розпочнеться лише наступного року.

Поспілкувавшись з представниками обласної та міської влади, активісти розблокували проїзд вулицею, але зазначили, що вони й надалі будуть налаштовані рішуче та пообіцяли сміттєву люстрацію деяким керівникам які своєю бездіяльністю затягують початок ремонту Хотинської.

«Сьогодні ми дали перший меседж місцевій владі. Якщо не буде змін, то вдамося і до контейнерної люстрації, і до перекриття доріг, і до інших акцій», – повідомив виданню «Шпальта» активіст Юрій Ковалець.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?