Максим Бурбак стверджує, що Зеленський порушує Конституцію України

20.05.2019

На думку лідера парламентської фракції «Народний фронт», рішення новообраного президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради буде незаконним. Але не зважаючи на це, «Народний фронт» буде брати участь у цих виборах.

«Заява президента Зеленського про розпуск парламенту є винятково політичним рішенням і не має нічого спільного ні з правом, ні з Конституцією.

Безсумнівно ми підемо боротися разом із нашими прихильниками за наш курс і майбутнє України на цих сумнівних дострокових парламентських виборах», – йдеться у заяві «Народного фронту».

Також на думку фронтовиків популярність Зеленського тимчасова, тому він хоче її використати, щоб «зайти» до Верховної Ради.

«В інавгураційній промові не було нічого про порядок денний змін у країні, а лише про те, як на хвилі тимчасової популярності зайти до Верховної Ради. Цим і зумовлене рішення президента про дочасні вибори», – вважають у «Народному фронті»

Нагадаємо, що днями «Народний фронт» рятуючись від перевиборів, вийшов з ніби існуючої коаліції, заявивши, що тепер перевибори до Верховної Ради буде провести неможливо. Таким чином політсила Бурбака-Яценюка, які за даними соцопитувань не потрапляють до оновленої Верховної Ради, намагались ще хоча б півроку протриматись в депутатських кріслах.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини