Каспрук звинуватив Гройсмана у афері

08.05.2019

каспрукІсторія навколо відмови Каспрука, за подачею його партійного боса Максима Бурбака, від 100 тисяч банок тушонки з Держрезерву для малозабезпечених верств населення, насправді вражає своєю цинічністю. І справа навіть не в тому, що вгодованому Олексію Павловичу з його зарплатою в 50 тисяч гривень, чи мільйонеру Бурбаку не зрозуміти, що для пенсіонера та зайва банка тушонки. Малозабезпечені чернівчани просто стали жертвою дрібної помсти «Народного фронту» Василю Продану, оскільки саме він домовлявся за доставку тушонки в Чернівці.

Низько з боку Каспрука та Бурака? Так. Але їм навряд чи зрозуміти проблеми пересічних чернівчан. Це доводять і ті брехливі виправдання, які озвучують ці два представника «Народного фронту». А міський голова, після поновлення на посаді, взагалі поки відрізняється більше неадекватними діями, ніж конструктивом задля розвитку міста.

Цього разу Каспрук рішення Уряду Гройсмана про передачу Луганській, Запорізький областях та Чернівцям тушонки, олії, консерв та медпрепаратів назвав аферою.

Розганяючи заяви Бурбака, він також бреше про нібито прострочену тушонку. Тільки ж перевірити і спростувати цей фейк «Народного фронту» дуже просто, адже є документи. Добре відомо, що термін придатності спливає 15-го та 30-го травня, і якби Каспрук все зробив вчасно, то і консерви були б непрострочені, а отримані ще до Пасхальних свят, але він відмовився.

Перший лист на Держрезерв  був відправлений ще в січні. Тоді тушонку не роздавали, щоб це не сприйняли як підкуп виборців під час президентських виборів. Згодом було і рішення Уряду і дозвіл забирати продукцію.

«Рішення Уряд ми отримали 10 квітня, яке 19 квітня вступило в силу і 24 квітня тушонку можна було забирати. Жодного піару – спокійно привезти і 26 квітня через управління соцзахисту роздати малозабезпеченими чернівчанам. Мало того, там чітко вказувалися категорії чернівчан, які мали отримувати цю тушонку.  Крім того, наступними партіями повинні були бути олія, сардини, а потім мали надати медичне обладнання. Ну як від цього можна відмовитися? Як можна настільки не любити своє місто та чернівчан, щоб так зробити?», – зазначив секретар міськради Василь Продан

Проте, можливість ще не втрачена, адже якщо сьогодні відправити машину, а її треба замовляти у Харкові, то максимум через два дні тушонка буде в Чернівцях. Та ставлення міського голови до малозабезпечених чернівчан незрозуміле. Правильно говорять, що ситий голодного не зрозуміє.

Прокоментував Василь Продан і заяви Бурбака, що все це був лише піар Продана.

«Коли Бурбак каже, що це мій піар. Тобто виходить, що Гройсман мені влаштував піар? Це рішення Уряду, за яке голосував Аваков та інші Міністри України.  Тобто це вони Продану піар зробили? Маячня повна.  Якщо в людини не все впорядку з головою, то краще такі речі не викладати у Фейсбук», – сказав секретар міськради.

Зрештою Запорізька та Луганська область отримали безкоштовно, за рішенням Уряду, тушонку з держрезерву для малозабезпечених верств населення. Була така можливість і посадовці-керівники ОДА, які на своєму місці, використали її і роздають консерви людям.

У Чернівцях, з поновленням на посаді Каспрука, знову настала ера бездіяльності. Йому ніколи думати за малозабезпечених чернівчан, у нього стіл не по феншую в кабінеті стоїть, і годинник китайський пропав.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини